Kuulsused kiidavad

Näohooldusi ja erinevaid võimalusi näonaha koorimiseks on rohkesti, kuid täna räägime sellest, miks toimib hämmastavalt hästi just Aqua Peel näohooldus, mis on populaarne ka Hollywoodi staaride seas.

Aqua Peel näohooldus Tartus
Aqua Peel koorija toimet märkad kohe, kuna surnud naharakkude ning ebapuhtuse eemaldamine õnnestub suurepäraselt ning lisaks toimub ka sügavate nahakihtide toitmine vitamiinidega ja põhjalik nahaniisutus.
Kuidas seda tehakse? Surnud nahaosakesed kooritakse ja imetakse raviotsakuga ühendatud torusse. Ühtlasi tuleb otsakus olevatest avadest samal ajal välja ka raviseerum. Niisiis on korraga töös kaks tõhusat funktsiooni.
Surnud naharakud eemaldatakse nõnda, et elus nahk ei saa kuidagi kahjustada. Kohe pärast seda saab nahk turgutatud ka vitamiine sisaldava ning niisutava seerumiga. Seega mustus ja surnud naharakud eemaldatakse ja puhtasse nahka imenduvad toitavad ja niisutavad vitamiinid.
Agua Peel protseduur on lihtne ning mõnus niisutav koorimine, mille kestusaeg on umbes 30–40 minutit. Nahk saab juba pärast kõige esimest protseduuri siledaks ning niisutatuks. Toime on väga tõhus ja kaob liigne rasu, vistrikud, komedoonid ja surnud naharakud.

Paljud koorivad protseduurid kipuvad naha jätma liiga kuivaks, kuid Aqua Peel’i kasutamisel on nahk mõnusasti niisutatud.


Mis protseduur Aqua Peel täpsemalt on?

Aqua Peel koorimine tähendab innovatsiooni naha uuendamises, värskendamises ja nooremaks muutmises.
Sa ei vaja kirurgilisi protseduure, ega ilusüste, samuti ei pea sa taluma mitte mingit ebamugavustunnet ega pikaajalist taastumist. Agua Peel seanss kahandab juba esimese korraga nii sügavaid kui pinnapealsemaid kortse ning tõhus ka akne ja muude nahamurede korral.
Protseduur kahandab liigset pigmentatsiooni, puhastab ummistunud poorid ja silub nahapinda. Peale selle puhastab, ekstraheerib, koorib ning niisutab nahka, samal ajal pakub ka antioksüdantset kaitset.

Protseduuri pikkus on ligikaudu 40 minutit ja toime avaldub neljal viisil:

•Puhastus – naha korrastamiseks eemaldatakse surnud naharakud. Selle jaoks kasutatakse vaakumimemist, mis on tõeliselt õrnatoimeline.

•Koorimine – nahale kantakse koorimiskreem, mis eemaldab mustuse ja pooriummistused.

•Ekstraheerimine – ummistunud poorisisu kõrvaldatakse ning ei ole vaja teha käsitsi puhastamist.

•Niisutamine –naha tüübi ja olukorra põhjal saab teha ja peale kanda just Sinu nahale sobivaid seerumeid ja näomaske.

Kuidas Aqua Peel toimib?

•Tuhmina näiv nahk muutub säravamaks, siledaks ja puhtaks.

•Naha tekstuur muutub ühtlasemaks.

•Poorid kahanevad, mustus kaob.

•Väheneb naha rasvasus.

•Nahk talub edaspidi kosmeetikat paremini.

Just selle protseduuri jaoks loodud pöörlev otsik koorib nahalt mustuse õrnalt ja kõrvaldab surnud naharakud, rasu ja ebapuhtuse. Aqua Peel seanss ei ole valulik, kuid on vägagi tõhus, seetõttu on kliendid tulemusega rahul. Neile meeldib, et ühe ja sama protseduuri jooksul saab tehtud nii naha puhastus kui ka põhjalik toitmine ja niisutus. Üks protseduuri eelistest on võimalus, et paikseid ravilahuseid saab kohandada täpselt patsiendi enda individuaalsete vajaduste põhjal.


LAHUS, MIS PUHASTAB JA KOORIB NING SOBIB NORMAALSELE JA KÕIGILE NAHATÜÜPIDELE

Kõikidele nahatüüpidele sobiv lahus puhastab nahka sügavuti. Ühtlasi muudab see loomulikud nahajäägid pehmemaks, mis seetõttu soodustab surnud nahaosakeste kõrvaldamist.


LAHUS, MIS PUHASTAB JA KOORIB NING ON MÕELDUD RASVASELE, TUNDLIKULE JA AKNEPROBLEEMIDEGA NAHALE

Spetsiaalne rasusele ja kergemate akneprobleemidega naha jaoks loodud lahus, mis sisaldab aineid, mis aitavad nahapoore sügavuti puhastada ja eemaldada surnud naharakke.


RAHUSTAV JA ELUJÕUDU ANDEV SEERUM

Lahuses on nii A- kui ka E-vitamiinid ja lisaks ka valge tee ekstrakt. Need koostisained aitavad nahal vastu pidada keskkonna kahjulikele mõjudele.

Aqua Peel on uus näohooldus, mida seni Tartus pakub vaid Thaleia ilusalong!