Hammaste fotovalgendus Tartus

Hammaste fotovalgendamine Tartu

Igaüks meist soovib, et hambad oleksid säravvalged ja terved. Ilus hambarida annab välimusele palju juurde ning lisab julge naeratuse kaudu sulle enesekindlust ja jätab hoolitsetud mulje. Kui otsid parasjagu, kus saaks teha protseduuri, mille nimetus on hammaste fotovalgendus Tartus, siis oled leidnud õige koha – Thaleia ilusalongil on hammaste fotovalgenduses pikaajaline kogemus.

Salongis hammaste valgendamine ehk kosmeetiline valgendamine oli väljaspool Eestit levinud juba mitu aastat, enne kui jõudis meieni. Fotovalgendamist oleme Thaleia salongis teinud juba 5 aastat ja olime esimesed Eestis, kes seda teenust pakkuma hakkasid.

Valutu ja tõhus protseduur

Fotovalgendus hammastele on täiesti valutu. Kõigepealt tehakse kindlaks, milline on hammaste värvitoon ja pärast seda kantakse hammastele valgendav geel ning valgustatakse fotolambiga ülemised ja alumised hambad.

Hammastele kantav valgendav geel aktiviseerub fotolambi valguse abil ning eemaldab kõigest kolme 15-minutilise seansi käigus toidu, kohvi, tee, tubaka, punase veini ja muu tõttu tekkinud tumedamad laigud.

Geeli kantakse protseduuri käigus hammastele kolm korda. Kokku kestab valgendamine üks tund. Pärast protseduuri määrame uuesti hammaste värvitooni.

Miks hambad tumenevad?

Hambavärvi muutumist põhjustavad parkainetega toidud. Näiteks mustad sõstrad, punavein, kohv ja tee, ka rauda sisaldavad ravimid. Üsna kindel hammaste tumenemise põhjus on suitsetamine. Ka vanuse lisandudes muutub hammaste värv, sest hambaemaili kiht kulub ja tumedam luu tuleb rohkem nähtavale. Pealegi muutub hammas vähem läbipaistvaks ja peegeldab vähem valgust. Ka väikelapsena tarvitatud antibiootikumid ning joogivees olev fluoriid võivad põhjustada hambavärvi muutuseid.

Hammaste fotovalgendus kogemus alati positiivne!

Hammaste valgendamine on meie klientide seas üks populaarsemaid teenuseid, kuna suurepärane tulemus on kohe näha. Samuti on kliendid andnud tagasiside, et erinevalt hambaarsti juures valgendamisest ei ole pärast meie juures käimist hambad tundlikud. Paljud kliendid on öelnud, et umbes 2–3 päeva pärast protseduuri muutub hammaste värvitoon veelgi valgemaks.

Tulemus kestab aastaid

Hammaste toon võib tänu protseduurile muutuda 4–8 tooni võrra, sõltuvalt esialgsest toonist. Protseduur kestab kõigest ühe tunni ja hammaste õigel hooldamisel püsib tulemus 1–3 aastat. Kindlasti oleneb ka kliendist endast, kui kaua tulemus kaunina kestab. Vältima peaks kohvi tarbimist ja suitsetamist. Need tegevused lühendavad protseduuri efekti kindlasti.
Protseduuri tegemine ei ole soovitatav raseduse ajal ja rinnaga toitmisel. Samuti ei tohiks valgendamist teha nooremad kui 16-aastased.

parim hammaste fotovalgendus Tartus

Miks teha hammaste fotovalgendus just Thaleia salongis?

Meil on pikaajaline kogemus ja oleme üks esimestest salongidest, kus hakati fotovalgendust pakkuma. Samuti kasutame parimat ja kõige ohutumat valgendusgeeli, mis on kontrollitud. Lisaks saab kaasa osta kodus kasutamiseks mõeldud valgendavat vahtu, hambapastat, läikegeeli hammastele ja kodus kasutatavat valgendamisekomplekti koos mini led-lambiga.

Thaleia salongis kasutatav geel on 100% peroksiidivaba ja sobib ka tundlikele hammastele. Hambaarstid kasutavad valgendamisel tugevamat geeli ja kui inimesel on tundlikud hambad, siis on protseduur väga valulik ja ebameeldiv.

Ilusalongis tehtav protseduur on täiesti valutu ja ohutu ning ei kahjusta hambaid ega igemeid. Kindlasti on enne salongi valgendust soovitav külastada hambaarsti. Valgendusefekt on parem, kui enne teha soodapuhastust ja eemaldada hambakivi.
Salongis pakutava fotovalgenduse eeliseks on kindlasti soodsam hind kliendile.

Kui valite salongi hammaste valgendamiseks, siis soovitame kindlasti eelistada salongi, kus on protseduuri pakutud juba pikemat aega ja on kogunenud rohkem teadmisi ning kogemusi.

Thaleia salongis on võimalik soetada endale ka hammaste fotovalgendus koolitus.