Pediküür Tartus

Kaunis pediküür Tartus

Räägitakse, et hoolitsetud jalad-käed ning terved ja ilusad küüned peegeldavad tervist ning enesekindlust. See vastab igati tõele, sest unarusse jäetud käed ja jalad reedavad meie vanuse (või jätavad tegelikust vanusest isegi vanema mulje). Ühtlasi on meie karmis kliimas lausa hädavajalik hoolitseda ka käte-jalgade heaolu ja välimuse eest, tehes seda loomulikult õigete hooldusvahenditega.

Professionaalne pediküür Tartus ootab sind Thaleia ilusalongis!
Pediküür on klassikaline jalahoolitsus, mis tähendab, et jalgadele antakse kaunis ja esteetiline välimus. Hoolitsus on sobiv igaühele, kellele on tähtis jalgade ilus väljanägemine ja hea enesetunne. Üldjuhul alustab hea pediküür protsessi jalavanniga, misjärel tehakse korda küüned ja küünenahad.

Nahapaksendite eemaldamiseks tehakse jalgadele koorimine naturaalse koorijaga. Hoolitsuse lõpetab mõnusaim osa, milleks on jalamassaaž koos kreemitamisega.

Lõpptulemuseks on siidjalt pehmed ja visuaalselt kaunid jalad.

Pediküür geellakiga – tõeliselt mugav ja kaunis!

Tänapäeval on väga mugav ja kaunis lahendus geellakkimine ning see sobib ideaalselt ka pediküüri puhul. Enam ei ole tarvis oodata, et lakk kaua-kaua kuivaks, sest geellakk kuivatatakse ülikiiresti UV-lambi abil. See on aja kokkuhoid ja samas väga mugav lahendus, kuna pärast protseduuri ei pea kartma, et äsja peale kantud värske lakk saab kahjustada.

Hea pediküür Tartus

Viimastel aastatel on geellakk saanud tavalaki jaoks väga suureks konkurendiks. Geellakkide kasutamine ei ole enam värske trend, kuid see on ilumaailma juba väga tugevalt sisse juurdunud. Leidub vähe inimesi, kes eelistavad kauapüsivale ja kaunile geellakile tavalist küünelakki, sest geellakk:

  • püsib ligi kolm korda kauem (2–3 nädalat)
  • on mitu korda mugavam
  • kuivab sekunditega (uv-lambi abil)
  • on muretu lahendus
  • kaitseb sinu küüsi ja laseb neil kasvada
  • muudab su küüned tugevaks, mistõttu ei murdu need enam nii kergesti

Seega geellakk on eriti tõhus ja muretu lahendus igaks aastaajaks. Eriti aga just suvel, sest siis on varbad ju iga päev nähtaval. Kuid ka talvisel ajal tuleb ette reise soojale maale ja spaapuhkuseid – ning mis kõige tähtsam – hoolitsetud jalad annavad sulle lihtsalt hea enesetunde, isegi kui varbaid parasjagu näha pole.

Geellakkide lai värvivalik

Vahel on pediküüri kõige keerulisem osa geellaki värvi valik. Soovitame värvidele mõelda juba enne seda, kui asud salongi poole teele. Meie geellakkide vali on tõeliselt lai! Alati võid katsetada mitme värvi kooskõlaga ja huvitavate värvilahendustega ning kaunistustega. Kui soovid, võime teha kas või iga varbaküüne eri värvi. See on väga vahva ja lõbus lahendus!

Parim pediküür Tartus

Koduse pediküüri nipid!

Vahel on aega ja tahtmist hoolitseda oma jalgade eest ka ise. Kuidas teha kodus ise edukas pediküüriprotseduur?

Kõigepealt jalad vette
Tee endale alustuseks üks mõnus ja soe jalavann. Et protseduur oleks veelgi nauditavam, lisa vette spetsiaalset soola, mille ülesanne on kuiva ja paksu naha pehmendamine. Nõnda on pärast vannitamist nahapaksendite eemaldamine hõlpsam.

Kui sa soovid veelgi paremat ja pehmemat tulemust, siis võta plaani ka jalgade koorimine. Selleks saab kasutada näiteks vannisoola, koorivat kreemi või isegi kohvipaksu.

Hõõru paksendid maha
Pärast vanni hõõru jalgu näiteks pimsskivi või kannaviili abil. Seda tehes kehtib reegel: esmalt nühi jalgu tugevama poolega, seejärel aga õrnemaga.

Asu küünte juurde
Küüsi lõigates pea meeles, et lõika neid sirgelt, mitte ümaralt, nõnda minimeerid küünte sissekasvamise ohu. Viimistle viiliga, liigutades viili ühes suunas. Lükka tagasi ka küünenahad!

Niisuta kreemiga
Viimases etapis on käes kõige nauditavam tegevus – jalgade kreemitamine. Vali selleks kreem, mis on toitev ja mõeldud just spetsiaalselt käsiloleva protseduuri jaoks.

Kui tunned, et vajad pigem professionaalset hoolitsust ja sinu sooviks on leida pediküür Tartus soodsalt ning ihkad endale kauneid ja hästi hoolitsetud jalgu, siis külasta kindlasti Thaleia salongi! Oleme Podopharm esindussalong.