Kehahooldus Tartus

Kehahooldus Tartus

Iga inimene soovib tunda end oma kehas hästi. Kui sinu keha eest on hoolitsetud ning su nahk toidetud, pehme ja sile, siis on see kirjeldamatult mõnus tunne! Loomulikult ei tähenda keha eest hoolitsemine ainuüksi välispidiseid kosmeetilisi protseduure. Õige ja parim kehahooldus saavutatakse kooskõlas nii välimise kui ka sisemise hoolitsusega. Kui oled parasjagu sulle sobiva protseduuri otsingul, siis ootame sind Thaleia ilusalongis, kus on pakutavate teenuse hulgas ka kehahooldus Tartus – mitmed tõhusad variandid.

Oma keha heaolu nimel

Mida saad ise teha oma tervise ja keha sisemise heaolu jaoks? Nagu me teame, siis inimorganismi suurepärase toimimise aluseks on vesi – keha vajab iga päev piisavas koguses vett. Kui on suvine ja palav aeg, siis on veejoomist meeles pidada üsna lihtne. Keha tuletab seda janutundega lihtsalt pidavalt meelde. Jahedamal ajal see nõnda ei ole, seega tuleks veejoomist endale teadvustada ja seda ise meeles pidada.

Inimese organism sisaldab ligikaudu 60–75% vett, seega on üsna loogiline, et veepuuduses olles tunned end väsinuna, haigena ja see kõik väljendub mõistagi ka sinu nahal, mis võib muutuda kuivaks ning tuhmiks. Küllaldane veejoomine hoiab naha tervena, säravana ja noorena. Nahk on inimkeha kõige suurem eritusorgan – selle kaudu väljuvad mürgid ja muud jääkaineid. Seega esimese asjana tuleks hakata tarbima rohkem vedelikku, kui sa seda juba ei tee.

Lisaks on sinu organismi sisemise heaolu jaoks tähtis, et keha saaks piisavalt liikuda, treenida ja ammutaks vitamiine ning energiat mitmekesise tervisliku toidu kaudu.

Kui sul on sisemise kehahooldusega kõik kontrolli all, siis täiusliku heaoluni aitab sul jõuda kvaliteetne välimine kehahooldus. Keha protseduurid ei ole enamasti väga keerulised ja paljusid neist on muidugi võimalik teha ka ise kodus. Kui sul on aga soov usaldada end asjatundja hoolde, siis tasub vaadata ka salongides pakutavate kehahoolduste poole.

Ükskõik millise sulle sobiva kehahoolduse koostöös salongitöötajaga valid – salendav kehahooldus, tselluliidi kehahooldus, RF hooldus kehale, zlimline transion – enesetunne saab kahtlemata olema ülimalt mõnus ja värskendav!

Milline on kvaliteetne kehahooldus?

Enamasti mitmesugused kehahooldused on keha trimmivad ja mõnikord ka organismi puhastavad. Õigesti tehtud protseduur tekitab kuningliku enesetunde, lõõgastab ja annab täieliku rahulolutunde. Kõik Thaleia ilusalongi näo- ja kehahooldused sisaldavad põhjalikku nõustamist – seda muidugi selleks, et teada saada kliendi nahatüüp ning soovid ja leida kõige paremini sobiv nahahooldus.

Zlimline transion kehahooldus

RF hooldus kehale

RF hooldus on uuenduslik viis naha elastsuse tõstmiseks ja naha üldiseks noorendamiseks. Suurepärased tulemused on saavutatavad ilma kirurgilise sekkumiseta. RF salendav hooldus aitab käivitada naha naturaalse noorenemisprotsessi.

Protseduuri kaudu toimub:

 • naha pinguldumine ja tugevamaks muutumine
 • rasvakihi kahanemine – reitel, puusadel, taljel, tagumikul, kätel ja õlgadel
 • kehakontuuride muutumine
 • tselluliidi kahanemine
 • naha olukorra parenemine
 • kortsude vähenemine kaelal ja dekolteel
 • venitusarmide kahanemine
 • vereringlus paraneb

Seda, et protseduur on tõhusalt mõjunud ja kehas toimunud muutused, on näha juba kohe pärast esimest seanssi.

Zlimline transion kehahooldus

Nüüd on saadaval ülitõhus salendav protseduur transion Tartus kesklinnas.

 • Transion on kiireim ja tõhusaim protseduur tselluliidiga võitlemiseks, kehakaalu alandamiseks, ainevahetuse kiirendamiseks ja kehakuju modelleerimiseks. Protseduuriga on võimalik lihasmassi toniseerida ja suurendada ning samuti rasvkude vähendada.
 • 45 minutit Transioni vastab 3-tunnisele intensiivsele treeningule.
 • Tippsportlased ja kulturistid kasutavad seda oma treeningutes.
 • Mugavalt lamades ja ajakirja lugedes on võimalik 15 minutiga saada efekti, mis on samaväärne tunniajase trenniga jõusaalis. Transion ei koorma südant ega selga. Transion treening sobib väga hästi ka meestele!
 • Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitav läbi teha 10-12 korrast koosnev kuur. Hilisemalt võiks soovitud tulemuste säilitamiseks teha veel järelprotseduure 2 kuni 3 korda kuus.
 • Kõik meie salongi kehahooldused sobivad ka meestele. Kaardistame ja mõõdame probleemsed kehapiirkonnad enne protseduuri. Transion kehaprtoseduuri ajal saab klient ennast mugavalt tunda ja sirvid näiteks ajakirja.