Kulmud Tartus

Kulmud Tartu

Miks on kulmude kujundamine naiste jaoks nii oluline? Aga seepärast, et kulmud on sinu näo raam ja nende kuju ning välimus mõjutab väga palju sinu isikupära ja muljet sinust. Suurepäraselt sobivad ning kaunid kulmud Tartus kujundatakse sulle Thaleia ilusalongis!

Ajast aega on moes olnud mitmesugused kulmud. Näiteks 1950. aastatel püüdsid pilku naiselikud kaarekujulised kulmud, 1970. aastatel aga hoopis imepeenike kulmujoon ja 1980. aastatel oli trendikas raske kulmukontuur. Tänapäeval on tähtis individuaalsus ja isikupära – moes on kõik, mis sulle meeldib ja hästi sobib! Ja olgu see mood milline tahes, kindlasti kehtib põhimõte, et kulmud sobiksid näokujuga ja oleksid korrektsed. Õige kujuga kulmud panevad silmad särama ja toovad põsesarnu rohkem esile.

Kulmude korrigeerimine

Kaunid kulmud annavad märku enese eest hoolitsemisest ja lisavad sulle juurde ilu ning enesekindlust. Kui kulmud on korras, siis tihti polegi tarvis end väga palju meikida ja võib olla rahul naturaalselt kauni välimusega.

Kulmude modelleerimine vahaga

Mis on kulmude vahatamine? See on nahale kõige valutum ja lihtne viis kulmude modelleerimiseks. Kindlasti tasub seda proovida neil, kes kulmude kitkumisega enne kokku puutunud ei ole või kellele see tehnika väga ei meeldi. Kulmude vahatamise tehnika toob esile kulmukaare. Kui valid vahatamise salongiteenuste hulgast, siis on ka hiljem kodus lihtne soovitud kulmujoont säilitada, eemaldades vaid karvakesed, mis kasvavad kulmujoonest väljapoole.

Tavalise kitkumisega võrreldes on vahatamise tulemuseks palju puhtam ja säravam kulmupiirkond. Vahatamise tehnika on täpne, kiire ja üldiselt mitte väga valus.

Kulmude kujundamine vahatamisega kõrvaldab karvakesed karvanääpsudest ja pakub võrreldes teiste tehnikatega kauakestvama ja ilusama tulemuse.

  • Protseduur toimub ruttu – nõnda hoiad kokku aega
  • Tulemus kestab kauem – nii hoiad kokku ka raha
  • Eemaldatakse mitu karva korraga
  • Kulmude vahatamine on ohutu
  • Sobib iga nahatüübi puhul, ka akne korral
  • Uuenduslik ja isiklik lähenemine
  • Kõige parem variant, mida eelistada kitkumisele

Kui sulle pakub huvi kulmude vahatamine Tartus, siis ootame sind Thaleia ilusalongi!

Parim kulmutehnik Tartus

Milline kulmuvärv mulle sobib?

Professionaalsed jumestuskunstnikud kinnitavad, et kulmude värv võiks olla juuste värvist tooni võrra heledam siis, kui oled tumedate juustega. Kuni kaks tooni tumedamad kulmud sobivad aga heledapäistele. Heledate juuste puhul mõjuvad liialt tumedad kulmud silmatorkavalt ja ülepingutatult. Muidugi mõista tuleb silmas pidada ka silmavärvi ja üldist muljet. Päris kindlasti ei soovitata liialt silmapaistvaid värvierinevusi juuste ja kulmude vahel. Kui sinu naha- ja juuksevärv on soe, vali ka kulmude värv sooja tooniga, näiteks pähklipruun või beežikas.

Thaleia ilusalongis kasutame Berrywell kulmu- ja ripsmevärve, mida saab meie käest ka osta. Kui sind huvitavad aga ilusad henna kulmud (värvimine), siis pöördu samuti julgelt meie poole! Hennat on võimalik meie ilusalongist ka kaasa osta, kasutame on töös Brow Henna ja CC Henna tooteid.

Kulmude püsivärvimine aitab saavutada veekindla ja mugavalt kauakestva tulemuse.