Kulmud Tartus

Kulmud Tartu

Miks on kulmude kujundamine naiste jaoks nii oluline? Aga seepärast, et kulmud on sinu näo raam ja nende kuju ning välimus mõjutab väga palju sinu isikupära ja muljet sinust. Suurepäraselt sobivad ning kaunid kulmud Tartus kujundatakse sulle Thaleia ilusalongis!

Ajast aega on moes olnud mitmesugused kulmud. Näiteks 1950. aastatel püüdsid pilku naiselikud kaarekujulised kulmud, 1970. aastatel aga hoopis imepeenike kulmujoon ja 1980. aastatel oli trendikas raske kulmukontuur. Tänapäeval on tähtis individuaalsus ja isikupära – moes on kõik, mis sulle meeldib ja hästi sobib! Ja olgu see mood milline tahes, kindlasti kehtib põhimõte, et kulmud sobiksid näokujuga ja oleksid korrektsed. Õige kujuga kulmud panevad silmad särama ja toovad põsesarnu rohkem esile.

Kulmude korrigeerimine

Kaunid kulmud annavad märku enese eest hoolitsemisest ja lisavad sulle juurde ilu ning enesekindlust. Kui kulmud on korras, siis tihti polegi tarvis end väga palju meikida ja võib olla rahul naturaalselt kauni välimusega.

Kulmude modelleerimine niiditehnikaga

Mis on kulmude niiditamine? See on väga vana Indiast pärit meetod, mis on väidetavalt tundlikule nahale kõige valutum ja lihtne viis kulmude modelleerimiseks. Kindlasti tasub seda proovida neil, kes kulmude kitkumisega enne kokku puutunud ei ole või kellele see tehnika väga ei meeldi. Kulmude niiditamistehnika toob esile kulmukaare. Kui valid niiditamise salongiteenuste hulgast, siis on ka hiljem kodus lihtne soovitud kulmujoont säilitada, eemaldades vaid karvakesed, mis kasvavad kulmujoonest väljapoole.

Tavalise kitkumisega võrreldes on niiditamise tulemuseks palju puhtam ja säravam kulmupiirkond. Niiditamistehnika on täpne, kiire ja üldiselt mitte väga valus.

Kulmude kujundamine niiditehnikaga kõrvaldab karvakesed karvanääpsudest ja pakub võrreldes teiste tehnikatega kauakestvama ja ilusama tulemuse.

  • Protseduur toimub ruttu – nõnda hoiad kokku aega
  • Tulemus kestab kauem – nii hoiad kokku ka raha
  • Eemaldatakse mitu karva korraga
  • Keemilisi vahendeid ei kasutata, ühekordne niit on ohutu vahend
  • Sobib iga nahatüübi puhul, ka akne korral
  • Uuenduslik ja isiklik lähenemine
  • Kõige parem variant, mida eelistada laserepilatsioonile ning vahatamisele

Kui sulle pakub huvi kulmude niiditamine Tartus, siis ootame sind Thaleia ilusalongi!

Parim kulmutehnik Tartus

Kulmude vahatamine

Tegemist on kõige kiirema, aga ka pisut valulikuma meetodiga. Kuum vaha asetatakse kulmujoonele, kaetakse ning seejärel tõmmatakse kulmukarvadega koos ära. Seda viisi ei soovitata väga õrnale nahale ning nõrkade kulmukarvade puhul. Vahatamise hea külg on see, et kulmukaar püsib kauem puhtana kui pärast kitkumist.

Kui otsid sobivat paika, kus on võimalik kulmude vahatamine Tartus, siis oled õigel teel. Parim kulmutehnik Tartus ootab sind Thaleia ilusalongis!

Milline kulmuvärv mulle sobib?

Professionaalsed jumestuskunstnikud kinnitavad, et kulmude värv võiks olla juuste värvist tooni võrra heledam siis, kui oled tumedate juustega. Kuni kaks tooni tumedamad kulmud sobivad aga heledapäistele. Heledate juuste puhul mõjuvad liialt tumedad kulmud silmatorkavalt ja ülepingutatult. Muidugi mõista tuleb silmas pidada ka silmavärvi ja üldist muljet. Päris kindlasti ei soovitata liialt silmapaistvaid värvierinevusi juuste ja kulmude vahel. Kui sinu naha- ja juuksevärv on soe, vali ka kulmude värv sooja tooniga, näiteks pähklipruun või beežikas.

Thaleia ilusalongis kasutame Berrywell kulmu- ja ripsmevärve, mida saab meie käest ka osta. Kui sind huvitavad aga ilusad henna kulmud (värvimine), siis pöördu samuti julgelt meie poole! Hennat on võimalik meie ilusalongist ka kaasa osta, kasutame on töös Brow Henna ja CC Henna tooteid.

Kulmude püsivärvimine aitab saavutada veekindla ja mugavalt kauakestva tulemuse.