Jumestus Tartus

Jumestus Tartu

Kas meikida end enne olulist sündmust kodus ise või minna ilusalongi jumestuskunstniku juurde? Kui sa ei ole kunagi jumestaja teenuseid kasutanud, siis on kindlasti mõtet proovida!

Kodus on sul olemasolevad meigivahendid, millega ise katsetades võib pidulik meik õnnestuda küll tõeliselt hästi, kuid miks mitte lubada vahel jumestus teha asjatundjal, kellel on rohkesti kogemusi ja parim kosmeetikavalik. Imeline jumestus Tartus saab võimalikuks Thaleia ilusalongis!

Tahaksime olla osa sinu oluliste sündmuste või tähtpäevade ettevalmistusest. Olgu selleks pulmadkohtingpildistaminesünnipäevapiduoluline koosolek – meile saad alati loota ja anname endast kõik, et oleksid sündmuse säravaim täht. Meie hea jumestaja kasutab oma töös tooteid, mida saab kasutada ka allergia või kergelt probleemse naha puhul.

Parim meik ja soeng Tartus tehakse sulle just Thaleia ilusalongis!

Kuidas erinevad päevameik ja õhtumeik?

Päevameik tehakse enamasti klassikalistes neutraalsetes värvides. Täiustavat ja efektselt silmapaistvat make up’i lisatakse nii vähe kui võimalik, kuid rõhutatakse inimese loomulikku ilu. Päevameik peaks kenasti katma sinu ebatäiuslikkused ja asendama need värskuse, sära ja naturaalse ilugaJumestuse valmimisel võetakse muidugi eelkõige arvesse inimese enda soove, seejärel mõeldakse ka juuksetoonile, riietusele, ürituse iseloomule jne.

Suurepärane päevameik Tartus valmib Thaleia jumestaja käe all.

Õhtumeik lähtub inimese isikupärast ja soovidest ning tehakse enamasti konkreetse ürituse põhjal. Arvesse võetakse ka meeleolu ja riietust. Õhtumeik tähendab enamasti erksaid, täidlasi toone, mis loovad sinu silmad ja huuled silmapaistvalt kauniks ka väheses valguses.

Pruudimeik Tartus lase teha Thaleia ilusalongis

Pruudi make up erineb päeva- ja õhtumeigist. Pruudi välimus võiks olla ühtaegu loomulik, särav, kauapüsiv ning rõhutama võimalikult palju loomulikku ilu. Samal ajal võiks see siiski olla ka üsna väljendusrikas, et pruut jäädvustuks fotodel kauni ja ilmekana (pruudimeik on samal ajal ka fotomeik).

Niisiis on pruudimeik päris suuri väljakutseid esitav ettevõtmine, seega on professionaalse jumestaja abi peaaegu vältimatu. Et kõik õnnestus, on kõige kindlam teha enne pulmi proovijumestus. Nõnda märkad, mis on puudu, saad teha oma ettepanekuid ja kuulata ka jumestaja nõuandeid

Lõplik jumestus valmib koostöös jumestajaga ja sinu enda soovide põhjal. Kindlasti on mõistlik proovimeik teha päevasel ajal, sest siis on kõik väga hästi nähtaval, ka pisimadki detailid. Jumestusel saab kasutada ka ühekordseid kunstripsmeidkaunistusi kivikesi jne. Tule ja pea nõu meie jumestajaga! Parim makeup Tartu linnas!

Hea jumestaja Tartus

Mida võiks teada enne jumestaja juurde minekut?

Kui su on kindlad ootused sellele, kuidas sinu meik peaks välja nägema, siis anna sellest kindlasti jumestajale teada. Võid võtta kaasa ka näidispilte ja kirjeldada oma ideid nii täpselt kui oskad. Räägi oma riietusest ja aksessuaaridest (kui sa ei saa neid kohe salongi kaasa võtta), et jumestusega koos saaks kokku suurepärases kooskõlas tervik.

Enne jumestust on soovitatav valmistada ette kulmud, sest kaunilt modelleeritud kulmud on väga oluline osa meigi üldmuljestKulmude korrigeerimise võiks teha 1–2 päeva varem, sest samal päeval tegutsemine võib jätta naha ärritunuks, punaseks. Soovitav on enne olulist tähtpäeva ja meiki nädal ennem niisutav või puhastav näohooldus.

Kui sul on väga tundlik või allergiline näonahk, siis räägi selleks kindlasti enne ka jumestajaga, sest siis saab ta teha sinu naha jaoks kõige sobivama kosmeetikatoodete valiku. Kõik tooted ei pruugi tundlikule nahale sobida.

Teretulemast Thaleia ilusalongi!