Maniküür Tartus

Maniküür Tartus

Kui sulle meeldib vahel ise maniküüri teha, siis oled juba hästi kursis, et superkauni tulemuseni jõudmine võib nõuda palju aega ja vaeva. Ise nokitsemine on küll vahva ja loominguline, kui sul on selleks piisavalt aega.

Siiski võib alatihti minna midagi valesti – nt avastad kohe pärast värvi kuivamist, et küüntel on praod või krobeline pind.
Kui aga sind huvitab professionaalne maniküür Tartus, siis ootame sind Thaleia ilusalongi!

Maniküür geellakiga – populaarne ja mugav lahendus

Kaasajal on tuhaneid lahendusi, mille abil on võimalik saavutada igapäevane imeilus maniküür. Enamik naistest eelistab katta oma küüned geellakiga või siis paigaldada hoopis geelküüned.

Geellakid ja geellakkimine on vägagi menukas ja üha parem ning mugavam alternatiiv tavalistele küünelakkidele. Geellakk ja laki UV-lambiga töötlemine ei ole sinu küünte tervisele kuidagi ohtlik. Tänapäevased UV-lambid on loodud nii, et need sõeluvad nahale kahjulikud kiired välja ning maniküüri jooksul puudub klient kiirgusega kokku niivõrd vähe, et seda ei saa pidada riskantseks.

Geellakid jõudsid turule mõned aastad tagasi ja võitsid tohutu kiirusega paljude inimeste poolehoiu. Võib isegi öelda, et see on olnud küünemaailma suurim läbimurre, sest niisugune lakkimise viis on uudne, väga mugav, kauapüsiv ja kaunis. Värvikirevaid geellakke on lihtne küüntele kanda ja üsna hõlbus ka eemaldada.

Kui sinu sooviks on geellakkimine või geelküüned Tartus soodsalt, siis ootame sind Thaleia salongis!

Kui tihti maniküürija juures käia?

See, kui sageli peaks maniküüri külastama, sõltub sinu küünte olukorrast. Üldiselt kehtib reegel, et kodus peaks hooldusi tegema vähemalt ühe korra nädalas, kuid hea küünetehnik võiks sinu kätega tegeleda kord kuus.

Ilus maniküür Tartu kesklinnas

Miks valida parim maniküür Tartus?

Kes meist ei tahaks endale ilusaid, tervisest pakatavaid ja hoolitsetud küüsi? Kõige kindlamini saad need endale aga siis, kui usaldad oma käed aeg-ajalt professionaalse küünetehniku hoolde. Kaunid küüned väljendavad naise ilu ja enesekindlust, sest siis ei ole ju tarvis käsi peita – hoopis vastupidi – ilusa maniküüriga tekib enamasti soov pisut uhkeldada.

Küünetehnikul on rohkesti erinevaid küünelakke
Salongis on tavalaki ja geellaki valik tõeliselt lai! Lisaks on seal olemas kõik vahendid, mis aitavad viia sinu visioonid täide ja luua küüntele tõelisi kunstiteoseid. Thaleia ilusalongis kasutame Bluesky geellakke, Alessandro tavalakke ja valida saab kümnete erisuguste värvitoonide vahel. Meie lakivalik täieneb pidevalt.

Maniküüri muudavad isikupäraseks kaunistused
Hea küünetehnik teab, kuidas teha küüntele imelisi maalinguid. Sa võid katsetada küünte kaunistamist ka kodus ise, kuid asjatundja salongis saad kindel olla, et küünekaunistused saavad tõeliselt kaunid ja imetlusväärsed. Pealegi, milleks soetada koju rohkesti küünelakke, kaunistusi, kivikesi, kui sa tead, et lõpuks jäävad need niikuinii sahtlisse seisma.

Professionaal teab, kuidas vältida vigu
Enamasti pole meil kodus aega maniküürimaailma tehnikasse peensusteni süüvida ja samuti pole tahet soetada koju kõiki vajalikke vahendeid. Palju mõnusam ja kindlam on anda oma küüned spetsialisti hoolde, kes teab hästi, kuidas vältida vigu – küünenaha vigastamist, valet viilimistehnikat, laki valesti pealekandmist jpm.

Kui küüned on nõrgad …
Tihti pöördutakse küünetehniku juurde murega, et küüned on haprad. Kui sinu küüned on nõrgad ja murduvad kergesti, siis tasub mõelda, kas sinu toitumisharjumused on mitmekesised, kas saad piisavalt vitamiine? Kas tarbid ka piisavalt vett? Nõrgad küüned võivad väljendada ka vedelikupuudust. Tugevate ja tervete küünte saladus peitubki lisaks õigele hooldusele ka vitamiinirikkas toiduvalikus.

Maniküür Tartu kesklinnas ootab sind hubases Thaleia ilusalongis!