Juuksur Tartus

Juuksur Tartus

Läbi aegade on juuksed alati olnud inimestele väga tähtsad ja seda mitte ainult välise ilu pärast. Ilusad juuksed ning kaunid soengud on justkui tervise ja elujõu kaubamärk. Juuksed raamivad nägu ja jätavad alati mingi kindla mulje. Õige ja hästi sobiv soeng annab palju juurde sinu enesekindlusele ja isikupärale. Mõistagi tee parima soenguni aitab leida ja soenguideed teoks teha asjatundlik juuksur. Suurepärane juuksur Tartus ootab sind Thaleia ilusalongis!

Juuksurid Tartu kesklinnas

Thaleia ilusalongis pakume juukselõikust nii naistele, meestele kui ka lastele. Kui sa tead täpselt, milline võiks sinu juukselõikus välja näha, siis on alati heaks abiks, kui võtad kaasa pildi. Muidugi peab sealjuures tähele panema, et inimeste näokujud ja juuksed on erinevad.

Kui sul kindel idee või foto puudub, siis pole ka sellest lugu. Meie salongis leidub rohkesti ajakirju, kust on võimalik ammutada ideid ja vaadata, missugune on soengumood. Loomulikult aitavad meie head juuksurid leida koostöös kliendiga parima võimaliku lahenduse.

Anname omalt poolt kõik, et iga soovija saaks omale kõige sobivama ja ilusama juukselõikuse ning soengu.
Kasutame töös enamasti kvaliteetsete firmade tooteid ja tuntud kaubamärkide värve.

Milline on hea juuksur?

Kindlasti oled kuulnud väljendit: „ juuksed kasvavad ju kiiresti “. Nii see tõesti on, kuid halvasti tehtud soenguga, millega sa üldse rahul ei ole, pead ju siiski tükk aega ringi käima, enne kui see välja kasvab.

Pole vahet kas naiste või meeste juuksur – oma tööd hästi oskav inimene teab, kuidas leida kontakti iga kliendiga ja suudab täpsustavate küsimuste abil kliendi soovid detailideni välja selgitada.

Kindlasti soovid juuksuri juures tunned end mugavalt ja tahad kindel olla, et tema oskused ja juukselõikuse tehnikad on professionaalsed. Kui sul on juba tükk aega peas keerelnud küsimus – kuidas leida minu jaoks õige juuksur? – siis rohkem sa enam otsima ei pea. Thaleia ilusalongis töötavad väga head asjatundjad.

Juuste triibutamine Tartus

Ilusad soengud

Kas sind ootab ees sünnipäev, pidu sõpradega, lõuna klientidega, koolilõpetamine, pulmapidu või ükskõik milline teine oluline sündmus? Ilusa välimuse ja enesekindla oleku üheks osaks on kahtlemata terved, läikivad ja maitsekalt sätitud juuksed.

Soenguid on mitmesuguseid: ilusad soengud pikkadele juustele, ilusad soengud lühikestele juustele, igapäevased soengud, järgulised soengud, soengud kooli lõpetamiseks, punutised.

Olgu sinu soov keeruline või lihtne soeng, lokkis või lainelised juuksed – Thaleia juuksurid Tartu kesklinnas aitavad sul leida enda jaoks parima variandi.

Juukseprobleeme tekitavad valed tooted ja hooldus

Tihtipeale seatakse sammud juuksuri juurde ka siis, kui on tekkinud mingi probleem. Juuksur oskab professionaalse pilguga hinnata juuste ja peanaha olukorda, soovitada edaspidiseks paremaid hooldustooteid ja -võtteid ning kui vaja, siis isegi soovitada ravi.

Mured juustega võivad tekkida erinevatel põhjustel. Kõige sagedasemad neist on: keemiline töötlemine, toodete vale kasutamine või üldse vale tootevalik, liiga napp loputamine, kuumtöötlemine ilma kuumakaitsevahendita.
Niisuguste probleemide tekkides ja tulevikus ärahoidmiseks pea kindlasti nõu asjatundliku juuksuriga!

Olaplex juuksehooldus

Usume on sulle oluline, et oleksid juuksed terved ja säravad ning saaksid soengu tegemisel/töötlemisel võimalikult vähe viga. Juuste kahjustamist on võimalik ennetada kvaliteetsete Olaplex toodetega, mida meie salongis aktiivselt kasutatakse.

Rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärk Olaplex, mille toodete peamine eesmärk ongi on kaitsta juukseid nende töötlemisel ( blondeeriminekeemiline sirgendamine või lokid) tekkivate kahjustuste eest. 

Oleplexi tooted mõjuvad väga tõhusalt ja kaitsvalt juustele seespidiselt, kuid peale selle on neil kiire mõju ka juukse välis- ehk soomuskihile. Lisaks pikendab Olaplex juuksevärvi püsimisaega.

Tere tulemast Thaleia ilusalongi! Professionaalsed juuksurid Tartu kesklinnas ootavad sind.

Soengud naistele