Ripsmed Tartus

volüümripsmed Tartus

Pikad ja tihedad ning kaunilt kaardus ripsmed muudavad iga naise silmad väljendusrikkaks. Ilusad silmad on justkui sinu olemuse peegel. Miks mitte siis nende ilu veelgi rohkem rõhutada? Kuidas aga leida hea ripsmetehnik ja just sinu jaoks sobiv lähenemine tänapäeva ilumaailmas?

On ju suurepäraste ripsmete tarbeks olemas niivõrd palju erisuguseid võimalusi:

  • volüümripsmed
  • ripsmepikendused
  • klassikalised ripsmepikendused
  • ripsmete püsivärvimine
  • ripsmete lamineerimine
  • ripsmete püsikoolutamine
  • Lash Lift
  • Lash Botox
  • Lash Velvet

Thaleia ilusalongi tegijad on kõigi professionaalsete ripsmetehnikatega väga hästi kursis ja kui sinu sooviks on kaunid ripsmed Tartus, siis tasub kindlasti pöörduda just meie poole!

Kuidas said ripsmepikendused alguse?

Arvatavasti on ilusad silmad ja tihedate ning väljendusrikaste ripsmete soov saatnud naisi juba aastatuhandeid, võib-olla lausa igavesti. Ripsmetušš leiutati ligikaudu 4000 aastat eKr, lisaks on leitud Egiptuse hauakambritest, et ka egiptlannad armastasid teha rohkesti mitmesuguseid ripsme- ja kulmude kaunistamise protseduure.

Pariisitarid leidsid aga juba aastal 1882, et ripsmepikenduste paigaldamine on võimalik. Ilmselt kõige õõvastavama loo toob meieni aga 1899. aastal ilmunud Šoti väljaanne The Dundee Courier, mis kirjeldab, kuidas loodi tol ajal ripsmete püsipikendusi – nimelt õmmeldi omaenda juuksekarvad silmalau külge.

Õnneks tänapäeval sellist tehnikat ei kasutata ja tavapärased ripsmepikendused nagu tunneme neid praegu, jõudsid Ameerikasse aastal 2004 Koreast ja Jaapanist, kus neid selleks ajaks kasutati juba 30 aastat.

Kas klassikalised ripsmepikendused või volüümripsmete paigaldus?

Klassikalised pikendused tähendavad seda, et ühe omaenda ripsmekarva külge kinnitatakse üks pikendus – üks karv. Volüümripsmete puhul pannakse aga ühe ripsmekarva külge mitu hästi peenikest (peenemad kui enda naturaalsed karvad) pikendust. Kindla tehnika abil saab muuta volüümpikendused lehvikukujuliseks, mille kaudu saavutatakse tihe ja täiuslik tulemus.

Volüümripsmed on sobilikud nende jaoks, kellel endal on ripsmed küllaltki hõredad, seega klassikaline pikendus ei saavutaks soovitud tulemust. Muidugi on niisugune lähenemine eelistatud ka siis, kui soovitakse lihtsalt ilusaid tihedaid ripsmeid.

Kõige parema ja sobivama lahenduse aitab leida aga hea ripsmetehnik Tartus, kelle leiad meie salongist. Koostöö ja nõupidamine ripsmetehnikuga aitab leida just sulle sobivad tehnikad, mille kaudu saab luua suurepärase tulemuse. Soovitav hooldus 2-4 nädala tagant.

Ripsmed Tartus

Lash Lift ripsmete püsikoolutamine ja Lash Botox

Mis asi on Lash Lift? Tegemist on uuendusliku tehnoloogiaga, mis tähendab, et ripsmeid koolutatakse silikoonpadjal. Nõnda tegutsedes kaob risk, et ripsmed kahjustatakse, koolutatakse liiga krussi või sootuks ebaühtlaselt. Silikoonpadi pannakse silmalau peale ja kõik ripsmekarvad asetatakse selle peale. Järgmisena pannakse ripsmetele toimevahend ja lastakse mõjuda. Hiljem, kui vahend eemaldatakse, siis toonitakse ripsmed soovitud püsivärviga.

Lash Lift’i on võimalik täiustada lisaainega, mil nimeks Lash Botox. Tegemist on ainega, mis kantakse ripsmetele pärast seda, kui on tehtud Lash Lift. Lash Botox sisaldab proteiini, keratiini argaaniaõli ja aminohappeid – kõik need koostisosad annavad ripsmetele tugevust ja jõudu. Samuti annab see ripsmetele juurde ka silmnähtavat tugevust ja lopsakust. Lash Botox sobib ideaalselt, kui on eemaldatud ripsmepikendused või kliendile, kes ei soovi ripsmepikendusi.

Tegemist on meie salongis populaarse teenusega, kuna tulemus on väga kaunis ja samas mugav, sest ei vaja kordagi kodust hooldamist. Protseduur tähendab seda, et töödeldakse inimese enda ripsmeid ja ei lisata midagi tehislikku. Tehnika ripsmete kasvutsüklit ei sega ega kahjusta ka ripsmejuurt.