Ilukoolitused Tartus

kulmude koolitus

Sulle pakuvad huvi ilukoolitused Tartus?
Siis on hea teada, et kõik ilukoolitused saad nüüd ühest kohast – Thaleia ilusalongist.

Meil on rikkalik koolituste nimekiri, kuhu kuuluvad:

 • Kulmude korrigeerimise ning ripsmete ja kulmude värvimise koolitus
 • Lash Lift ja Lash Botox koolitus
 • henna kulmude koolitus
 • hammaste fotovalgendamise koolitus
 • Glitter tattoo koolitus
 • Klassikaliste ja volüüm ripsmepikenduste koolitus
 • geellaki koolitus
 • küünetehniku koolitus
 • Varbaküünte katmine geellakiga
 • Soengukoolitus
 • Patsikoolitus algajatele ja edasijõudnutele

Meie kõige populaarsemad on ripsmete püsipikendamise ja geelküünte koolitus. Läheneme igale õpilasele individuaalselt ja kes koolituse edukalt läbivad, saavad ka nimelise tunnistuse. Iga koolitusel osaleja saab maksimaalse tähelepanu, kuna korraga ei ole koolitusel rohkem kui 1–2 õppijat. Koolituste toimumisajad on igal nädalal, kuid vajalik on eelnev kokkulepe. Kuna koolitus on individuaalne, siis saab meie juurde aja kiiresti, sest me ei oota suure grupi täitumist.

Kellele meie ilukoolitused sobivad? Ja kuidas koolitus välja näeb?

Koolitusel toimub tootekoolitus, samuti jagame oma kogemusi ja töövõtteid ning soovitame tooteid. Anname nõu, kuidas õpilasel on kõige parem ilumaalimas alustada ja julgustame ning motiveerime. Õpetame, kuidas kliendiga suhelda. Koolitusel teeb iga õpilane läbi praktilise töö.

Thaleia ilukoolitused sobivad algajale ja kõigile, kes tahaks õppida midagi uut või kellele pakub ilumaailm huvi. Paljud õpilased valivad küünetehniku ameti oma põhitööle lisatööks. Väga palju osalevad koolitustel emad, kellel on kodus väike laps.

Patsikoolitus sobib jumestajale, kes saab lisaks make up’ile pakkuda oma kliendile täiskomplekti ja kergemaid soenguid. Patsikoolitusel on osalenud ka emad, kelle lapsed tegelevad võistlustantsuga (peotants).

Ripsmetehnikud õpivad meelsasti lisaks henna kulme ja lash lifti.
Küünetehnikud saavad end täiendada geellaki koolitusega.

Henna kulmude koolitus Tartus

Miks koolitada end just Thaleia ilusalongis?

Meie ilukoolitused on populaarsed, kuna pärast koolitust saavad alati õpilased meie salongi poole pöörduda, kui neil tekib töö käigus muresid või küsimusi. Kuna müüme tooteid, mida kasutavad ilutegijad, siis pärast koolitust on õpilasel lihtne tellida endale ka töövahendeid.

Koolitanud oleme juba aastast 2010 ja täiendame ning uuendame pidevalt koolituse programme. Oleme koostanud õpikuid-töövihikud ripsmete püsipikendamise ja kulmude korrigeerimise ning ripsmete ja kulmude värvimise koolituseks. Lisaks veel kord: kõik koolitused on individuaalsed, mis tähendab, et õppetöö ei toimu suures grupis. Seega saame maksimaalselt lähtuda iga õppuri soovidest ja vajadustest.

Ilukoolituste puhul pakume ka LIISI järelmaksu võimalust.
Järelmaksu võib kasutada kõikide meie pakutavate iluteenuste ja koolituste puhul.

Info ja koolitusele registreerimine: info[at]thaleia.ee