Ilukoolitused Tartus

kulmude koolitus

Sulle pakuvad huvi ilukoolitused Tartus?
Siis on hea teada, et kõik ilukoolitused saad nüüd ühest kohast – Thaleia ilusalongist. Koolitusele registreerimine mugavalt online www.thaleia.ee ja www.tsikiita.ee

Meil on rikkalik koolituste nimekiri. Hinnad sisaldavad juba koolitust ja stradikomplekti.

 • Hammaste fotovalgendamise koolitus
 • Küünetehniku baaskoolitus
 • Geellaki koolitus
 • Varbaküünte katmine geellakiga
 • Lash Velvet
 • Lash Lifti
 • Lash Botox
 • Henna kulmude modelleerimine
 • Ripsmete ja kulmude lamineerimine
 • Ripsmetehniku baaskoolitus
 • Hübriid ja valmislehviku ripsmepikenduste koolitus
 • Depilatsiooni baaskoolitus
 • Pediküüri baaskoolitus + aparaatne pediküür
 • Kulmude korrigeerimise ning ripsmete ja kulmude värvimise, kulmude kujundamine vahaga
 • Patsikoolitus algajatele ja edasijõudnutele
 • Soengukoolitus

Meie kõige populaarsemad on ripsmete püsipikendamise ja küünetehniku baaskoolitus. Läheneme igale õpilasele individuaalselt ja kes koolituse edukalt läbivad, saavad ka nimelise tunnistuse, mis on inglise keeles. Iga koolitusel osaleja saab maksimaalse tähelepanu, kuna korraga ei ole koolitusel rohkem kui 1–2 õppijat. Koolituste toimumisajad on kokkuleppel igal nädalal. Kuna koolitus on individuaalne, siis saab meie juurde aja kiiresti, sest me ei oota suure grupi täitumist.

Kellele meie ilukoolitused sobivad ja kuidas koolitus välja näeb?

Koolitusel toimub tootekoolitus, samuti jagame oma kogemusi ja töövõtteid ning soovitame tooteid. Anname nõu, kuidas õpilasel on kõige parem ilumaalimas alustada ja julgustame ning motiveerime. Õpetame, kuidas kliendiga suhelda. Koolitusel teeb iga õpilane läbi praktilise töö.

Thaleia ilukoolitused sobivad algajale ja kõigile, kes tahaks õppida midagi uut või kellele pakub ilumaailm huvi. Paljud õpilased valivad küünetehniku ameti oma põhitööle lisatööks. Väga palju osalevad koolitustel emad, kellel on kodus väike laps.

Patsikoolitus sobib jumestajale, kes saab lisaks make up’ile pakkuda oma kliendile täiskomplekti ja kergemaid soenguid. Patsikoolitusel on osalenud ka emad, kelle lapsed tegelevad võistlustantsuga (peotants).

Ripsmetehnikud õpivad meelsasti lisaks henna kulme ja lash lifti.
Küünetehnikud saavad end täiendada geellaki koolitusega.

Henna kulmude koolitus Tartus

Miks koolitada end just Thaleia ilusalongis?

Meie ilukoolitused on populaarsed, kuna pärast koolitust saavad alati õpilased meie salongi poole pöörduda, kui neil tekib töö käigus muresid või küsimusi. Kuna müüme tooteid, mida kasutavad ilutegijad, siis pärast koolitust on õpilasel lihtne tellida endale ka töövahendeid.

Koolitanud oleme juba aastast 2010 ja täiendame ning uuendame pidevalt koolituse programme. Oleme koostanud õpikuid-töövihikud ripsmete püsipikendamise ja kulmude korrigeerimise ning ripsmete ja kulmude värvimise koolituseks. Lisaks veel kord: kõik koolitused on individuaalsed, mis tähendab, et õppetöö ei toimu suures grupis. Seega saame maksimaalselt lähtuda iga õppuri soovidest ja vajadustest. Koostöö ei katke ka pärast koolituse lõppu, sest õpilased võivad alati salongi poole pöörduda, kui töö käigus tekib lisaküsimusi.

Ilukoolituste puhul pakume ka järelmaksu võimalust. Järelmaksu võib kasutada kõikide meie pakutavate iluteenuste ja koolituste puhul.

Ettemaks ja koolituse eest tasutud summad ei kuulu tagastamisele! Me jätame alati omale õiguse muuta koolituse plaani, kui õpilane ei läbi koolitust edukalt. Vajadusel pakume lisatasu eest lisapäevi.

Koolituse õppepäevale tulemata jätmine, aja muutmine või tühistamine vähem kui 48 tundi enne, on salongil õigus saata arve või lugeda õppepäev arvestatuks. Koolitushinnad ei sisalda käibemaksu.

Koolituste programmid on koostanud Charmkit OÜ ja Nailplanet OÜ poolt, on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav. Logode, tekstide ja piltide taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud!  Väljastatud tunnistust hoiame salongis 3 kuud, hilisemaid pretensioone ei rahulda. Ripsmetehniku koolitus toimub inglise keeles. Mitmepäevase koolituse kõik õppepäevad tuleb läbida 6 kuu jooksul.


Info ja koolitusele registreerimine: info[at]thaleia.ee